Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 8 października 2011 17:36; autor: Dev
img

Piłkarki Orląt Łuków pokonały Dystans Niedźwiada 5:0 w dzisiejszym meczu III ligi lubelskiej kobiet. Mimo mało przyjemnej do gry w piłkę pogody dziewczyny nie dały szans rywalkom. Zawodniczki z Niedźwiady przyjechały na mecz zaledwie w dziesięcio osobowym składzie. Na 1:0 bramkę strzeliła Agnieszka Końka, po zmianie stron wynik podwyższyła trenerka Magda Orzełowska, a ha tricka skompletowałą Daria Karolak (w tym po jednym golu z karnego i wolnego). Zespół Orląt nadal jest niepokonany w lidze i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

III liga lubelska kobiet, 8 października 2011, 14:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Dystans Niedźwiada 5:0 (1:0)
Końka, M.Orzełowska, Karolak (trzy)

Orlęta: Celińska-Korycińska, Wiącek, Szczęśniak, Karolak, O.Michalak, Bancerz, Mućka, Gruca, Grzyb, Końka

po przerwie grały także: M.Orzełowska, Kiryła, P.Orzełowska, Izdebska, Maksim, Zarzycka

img

We wtorek 22 lata skończył Kamil Marciniak - zawodnik Orląt Łuków. Kamil jest wychowankiem Orląt, w których gra z przerwą na występy w Wiśle Puławy od początku kariery. Do drużyny seniorów powrócił przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu po przerwie spowodowanej długotrwałą kontuzją. Z okazji urodzin życzmy Czajenowi wszystkiego najlepszego!

Poniedziałek, 3 października 2011 15:03; autor: Dev
img

Brak skuteczności – to główny powód tego, że kibice w Rykach nie zobaczyli wczoraj żadnej bramki. Remis bardziej ucieszył gospodarzy, bo to Orlęta były faworytem meczu. W Ruchu mogą sobie jednak pluć w brodę, bo w 90 min Wojciech Kępka nie wykorzystał rzutu karnego. Tak grano w niedzielę w Rykach. Ograna na czwartoligowych boiskach drużyna z Łukowa przyjechała do beniaminka z zamiarem wygranej. Jednak zamiast oczekiwanych trzech punktów Orlęta wróciły do domu z zaledwie jednym, co przyjęto z niedosytem.

Niedziela, 2 października 2011 17:14; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały na wyjeździe z Ruchem Ryki 0:0. Orlęta były lepszym zespołem i nie wykorzystały kilku naprawdę dobrych okazji do strzelenia gola (min. Botwina, Padysz, Buga). To jednak gospodarze mogli wygrać to spotkanie. W 90 minucie arbiter podyktował (słusznie) rzut karny, ale Wojciech Kępka przestrzelił jedenastkę. Tym samym Orlęta są jedną z dwóch (obok Lublinianki) niepokonanych drużyn w lidze. Możemy się również pochwalić najlepszą defensywą. Jak dotąd straciliśmy tylko 4 bramki.

Orlęta Łuków - Dwernicki Stoczek Łukowski

Drużyna kobiet Orląt w tej kolejce pauzuje. Wynik z Ryk będzięmy podawać na Twitterze. Wyniki oraz tabele wszystkich lig na bieżąco aktualizowane na www.orleta.lukow.pl/Wyniki

Wtorek, 27 września 2011 14:09; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie pokonując Omegę Stary Zamość. Dzięki temu awansowali na trzecie miejsce w tabeli.  – Cieszymy się, bo zasłużyliśmy sobie na wygraną w tym meczu – mówi Robert Różański, trener łukowian. – Choć trzeba przyznać, że Omega postawiła wysokie wymagania i kto wie jakby się to wszystko skończyło gdyby nie ten gol na 1:0. Potem mieliśmy jeszcze z pięć "setek”, których nie wykorzystaliśmy i o to jedynie mogę mieć pretensje do moich piłkarzy – dodaje.

Bardzo dobrą okazję dla Orląt zmarnował m.in. obchodzący 18-ste urodziny Michał Botwina– Chyba za bardzo chciał sobie zrobić prezent – śmieje się Różański. Być może wynik byłby inny gdyby w Omedze od początku grał jej kapitan Andrzej Ignaciuk, ale z powodu kontuzji wszedł tylko na 10 min.

Wtorek, 27 września 2011 09:43; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zapraszają do uczestnictwa w swoich sekcjach. Prowadzony jest nabór do sekcji szachowej i brydżowej. Zapisy trwają do 30 września, a pierwsze zajęcia prowadzone przez Edwarda Witana odbędą się 3 października o 18:00. Nie ma żadnych ograniczeń, czekamy zarówno na panie, panów, dzieci i młodzież, bez ograniczeń wiekowych. Organizowany jest także nabór do sekcji lekkoatletycznej (biegi, skoki, rzuty). Chętnych z rocznika 2001 i starszych prosimy o kontakt z klubem. Szczegóły w rozwinięciu.

Klub Orlęta wraz z OSiRem rozpoczyna także cykl imprez lekkoatletycznych pod nazwą: „Czwartki Lekkoatletyczne Ziemi Łukowskiej”. Szczegóły w rozwinięciu.

Poniedziałek, 26 września 2011 15:06; autor: Dev
img

We wczorajszym meczu z Omegą Stary Zamość w barwach Orląt Łuków zadebiutował Jakub Sterna. Mający 31 lat zawodnik jest obrońcą, poprzednio reprezentujacym barwy Pogoni Siedlce. Przeciwko Omedze wystąpił jednak na boku pomocy. Wszedł na boisko w 87 minucie.