Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 21 maja 2011 10:37; autor: Dev
img

Dzisiaj na Twitterze od 16:00 będziemy podawać najświeższe wieści z Niedrzwicy, gdzie Orlęta Łuków zagrają z Orionem. Zapraszamy.

img

Do dużej niespodzianki doszło w finale Pucharu Polski BOZPN, który odbył się dzisiaj w Białęj Podlaskiej. W bratobójczym pojedynku rezerwy Podlasia pokonały pierwszy zespół 2:1 i zagrają w rozgrywkach wojewódzkich. Do tego wyniku przyczynił się były zawodnik Orląt Łuków Zbigniew Stonio, który zdobył pierwszą bramkę dla rezerw. Pierwszy zespół Podlasia w półfinale wyeliminował Orlęta Łuków. W półfinałach wojewódzkich zagrają: Chełmianka Chełm, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Janowianka Janów Lubelski i Podlasie II Biała Podlaska.

Środa, 18 maja 2011 10:21; autor: Dev
img

Porażki jakie od kilku tygodni fundują nam piłkarze w ten weekend zrekompensowali nam zawodnicy innych sekcji, którzy odnosili sukcesy w swoich dyscyplinach. W sobotę Paweł Bielecki zdobył brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym.

Natomiast w niedzielę pierwsze miejsce w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów do lat 15 im. Stefana Polaczuka w Terespolu zajął Jarosław Daniluk z wynikiem 232 kg w dwuboju (101 rwanie + 131 podrzut). Startował w kategorii +85 kg. W klasyfikacji sinclair\\\'a Jarek był 5. Drugi z naszych zawodników Remigiusz Woch zajął 7 miejsce w kategorii 77kg z wynikiem 101 kg (45+56).

W rozwinięciu newsa zdjęcia z Pucharu Polski.

Środa, 18 maja 2011 09:57; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Michał Purzycki - zawodnik Orląt Łuków. Michał jest wychowankiem Orląt. Dwa lata temu występował w mistrzowskiej drużynie juniorów starszych prowadzonej przez Andrzeja Suchodolskiego. Łukowscy juniorzy okazali się wtedy najlepsi w województwie lubelskim. Obecnie gra w drużynie seniorów Orląt. Z okazji urodzin życzmy wszystkiego najlepszego!

Niedziela, 15 maja 2011 19:31; autor: Dev
img

Niestety po raz kolejny Orlęta przegrały mecz u siebie. Tym razem ze Spartą Rejowiec Fabryczny 2:4. Gole dla naszej drużyny zdobyli Piotr Fortuna i Łukasz Kiryło. Do przerwy mieliśmy zdecydowaną przewagę i prowadziliśmy 1:0, po zmianie stron wszystko posypało się jak domek z kart. Na dodatek mnożyły się kolejne indywidualne błędy. To już czwarta domowa porażka Orląt w tej rundzie. Spadamy na szóste miejsce, nawet Lewart nas wyprzedził. Zapis relacji live na Twitterze. Szczegóły spotkania w rozwinięciu newsa.

Niedziela, 15 maja 2011 17:05; autor: Dev
img

W Łukowie od 17:00 trwa mecz Orlęta Łuków - Sparta Rejowiec Fabryczny. Najświeższe wieści ze stadionu przekazujemy na Twitterze.

Niedziela, 15 maja 2011 15:52; autor: Dev
img

Od piątku do niedzieli trwał Puchar Polski Juniorek i Juniorów do lat 15 im. Stefana Polaczuka w Terespolu. W zawodach wystartowało dwóch zawodników Orląt Łuków. W kategorii +85 kg pierwsze miejsce zajął Jarosław Daniluk z wynikiem 232 kg w dwuboju (101 rowanie + 131 podrzut). W klasyfikacji sinclair\'a Jarek był 5. Drugi z naszych zawodników Remigiusz Woch zajął 7 miejsce w kategorii 77kg z wynikiem 101 kg (45+56).

Niedziela, 15 maja 2011 11:04; autor: Dev
img

Jak już informowaliśmy na gorąco wczoraj wieczorem na Twitterze Paweł Bielecki zdobył brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym. Jest to duży sukces naszego zawodnika.

Niedziela, 15 maja 2011 11:02; autor: Dev