Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 11 grudnia 2011 10:51; autor: Dev
img

6 grudnia w Zespole Szkół w Zalesiu gmina Łuków odbył się Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy Młodzików w stylu klasycznym i zapasach kobiet. W imprezie wzięło udział 80 zawodników z 8 klubów. W klasyfikacji drużynowej Orlęta Łuków zajęły drugie miejsce. Złote medale dla naszego klubu zdobyły Jolanta Gromek ( (kat. 30kg),Wiktoria Borkowska (kat. 44 kg), Norbert Lisiewski (kat. 38kg), Sebastian Wałachowski (kat. 47kg) i Patryk Siuj (kat. 66 kg).

[Czytaj całość]
Wtorek, 6 grudnia 2011 12:22; autor: Dev
img

Anna Maksim i Agnieszka Osial, podopieczne trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyły brązowe medale Pucharu Polski kobiet w boksie, który odbył się w ubiegły weekend w Grudziądzu.  Zawody trwały w dniach od 1 do 4 grudnia. Wystąpiły na nim reprezentantki sekcji bokserskiej Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Podopieczne trenera Zenona Pawlikowskiego zajęły III miejsca w swoich kategoriach wagowych. Juniorka Agnieszka Osial (na zdjęciu z prawej) w kategorii do 69 kg uległa w półfinale Aleksandrze Trojanowskiej z klubu Skorpion Szczecin, a seniorka Anna Maksim (na zdjęciu z lewej) w kategorii do 81 kg, po wyrównanym czterorundowym pojedynku przegrała na punkty z Wioletą Gmurczyk z Legii Warszawa (późniejszą złotą medalistką). W rozwinięciu więcej zdjęć.

Niedziela, 4 grudnia 2011 15:50; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały 4:6 w meczu pokazowym z drużyną Przyjaciół Cezarego Kucharskiego. Towarzyskie spotkanie zostało rozegrane podczas turnieju halowej piłki nożnej, który w dniach 3-4 grudnia odbył się w hali przy SP1. Drużyna Przyjaciół składała się w większości z byłych piłkarzy Orląt. Obok Cezarego Kucharskiego zagrali m.in.: Tadeusz Grula, Tadeusz Kurek, Piotr Ozygała, Grzegorz Orzyłowski, Krzysztof Skrzymowski, Bartłomiej Pawłowski oraz Tomasz Jasina (TVP Sport), Ireneusz Mateńko (Master TV), Andrzej Sakowski (Pepsi Cola), ks. Marek Buch i Paweł Pranagal (Avia Świdnik).

W ekipie Orląt obok podstawowych zawodników zagrali min. trener Robert Różański oraz najlepsza zawodniczka kobiecej drużyny Orląt, Magda Orzełowska.

Turniej był poświęcony pamięci zmarłego niedawno Andrzeja Kiełczykowskiego.

Mecz towarzycki, 3 grudnia 2011, 20:00 - Łuków, hala Sp1
Przyjaciele Cezarego Kucharskiegio - Orlęta Łuków 6:4
Kucharski (dwie), Orzyłowski (dwie), Ozygała, Skrzymowski - M.Orzełowska, Buga (dwie), Purzycki

Orlęta: Norbert Osial, Paweł Szlaski, Michał Gryczka, Krzysztof Kierych, Sebastian Matuszewski, Rafał Przeździak, Sylwester Buga, Jakub Sterna, Robert Różański, Michał Purzycki, Magda Orzełowska

Niedziela, 4 grudnia 2011 14:50; autor: Dev
img

We wczorajszym test-meczu Pogoni Siedlce uczestniczyło czterech zawodników grających jesienią w Łukowie. Udział w sparingu wzięli Michał Botwina, Łukasz Kiryło i Sylwester Buga. W meczu zagrał także Kamil Witkowski, który jest piłkarzem Pogoni a na rundę jesienną był wypożyczony do Orląt. Pogoń Siedlce testowała wczoraj prawie 30 zawodników.

Piątek, 2 grudnia 2011 12:26; autor: Dev
img

W dniach 3-4 grudnia 2011 roku w Hali Sportowej im. R. Szajdziuka przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbędzie się X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Cezarego Kucharskiego. W turnieju wystąpią chłopcy z rocznika 2000 i młodsi. W sobotę o 20:00 odbędzie się mecz pokazowy w którym zagrają drużyny Przyjaciół Cezarego Kucharskiego i Orląt Łuków. Program zawodów w rozwinięciu. Wstęp wolny.

Czwartek, 1 grudnia 2011 11:44; autor: Dev
img

We wczorajszym meczu Ligi Europejskiej pomiędzy Legią Warszawa i PSV Eindhoven uczestniczyła liczna reprezentacja Orląt Łuków. Trzy namłodsze drużyny Orląt obejrzały z trybun spotkanie na Łazienkowskiej 3. Grupa 50 zawodników z opiekunami Robertem Filipem i Wiesławem Grulą miała okazję zobaczyć zmagania na wysokim poziomie oraz poczuć atmosferę piłkarskiego święta. Tego dnia doping oraz oprawa kibiców były doskonałe. Wyjazd na mecz był możliwy dzięki współpracy partnerskiej Orląt z Legią.

Środa, 30 listopada 2011 14:24; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków zapraszają na II Mikołajkowe Indywidualne Mistrzostwa w warcabach 64-polowych o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Zawody w kategoriach: Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne, OPEN odbędą się w dniu 10 grudnia 2011 r. (sobota) o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II Urzędu Miasta Łuków.

Zgłoszenia należy dokonywać do dnia 8 grudnia 2011 r. (czwartek) do godz. 16.00 w biurze OSiR lub w dniu imprezy. Informacje szczegółowe: Biuro OSiR ul. Browarna 63, tel.(25) 798 23 89, 798 38 71.

Poniedziałek, 28 listopada 2011 21:40; autor: Dev
img

W dniu 26.11.2011 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów w zapasach. W mistrzostwach wystartował obecny trener ŁKS Orlęta Łuków Grzegorz Wałachowski, który doszedł do finału w swojej kategorii wagowej 95 kg. W finale spotkał się z innym wychowankiem Orląt Łuków Robertem Wajszczukiem. Lepszy nieznacznie (2-0 i 1-0) okazał się starszy kolega Robert Wajszczuk, natomiast Grzegorz Wałachowski został Wicemistrzem Polski. W rozwinięciu zdjęcia.

Poniedziałek, 28 listopada 2011 10:02; autor: Dev
img

20 listopada 2011 w Wiśniewie odbył się Turniej Szachowy z okazji Święta Odzyskania Niepodległości organizowany przez Urząd Gminy w Wiśniewie. I Turniej w tempie 15 minut wygrał Andrzej Kurek, reprezentujący Orlęta Łuków. W II Turnieju najlepszy okazał się Edward Witan, także z Orląt Łuków, który wygrał w tempie 5 minut.

Sobota, 26 listopada 2011 17:57; autor: Dev
img

Na początku stycznia spotkają się zawodnicy Orląt Łuków by rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej. Obecnie w Łukowie jak w większości klubów trwa okres roztrenowania, który potrwa do piętnastego grudnia. W okresie ferii zimowych pilkarze trenera Roberta Różańskiego udadzą się na zgrupowanie, jednak jego szczegóły będą dopiero przez klub ustalane. Szkoleniowiec planuje rozegranie zimą około dziesięciu gier kontrolnych, znamy już większość rywali których prezentujemy w rozwnięciu. Pozostali rywale będą ustalani w terminie późniejszym.