Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 17 kwietnia 2012 22:48; autor: Dev
img

Po meczu z Janowianką poprosiliśmy strzelca jedynej bramki dla Orląt Maćka Kachniarza o kilka zdań na temat spotkania.
Twój komentarz do spotkania z Janowianką.
- Był to bardzo trudny mecz. W pierwszych dwudziestu minutach byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, niestety stracona bramka podcieła nam skrzydła. Staraliśmy się odrobić straty jednak Janowianka bardzo mądrze broniła się. Na szczęście w 90 minucie obrońcy gości popełnili błąd i udało się nam go wykorzystać.

img

Dzisiaj 18 lat kończy Maciej Domański - od rundy wiosennej zawodnik Orląt. Maciej jest  bocznym pomocnikiem i do Orląt trafił z Dwernickiego Stoczek Łukowski. W rundzie wiosennej nie zdążył jeszcze zadebiutować w IV lidze, ale ma na koncie już występ w pucharowym starciu z ŁKS Łazy. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego!

Niedziela, 15 kwietnia 2012 19:21; autor: Dev
img

Po golu w 90 minucie Macieja Kachniarza Orlęta Łuków szczęśliwie zremisowały z Janowianką Janów Lubelski 1:1. Goście niespodziewanie prowadzili od 27 minuty. W samej końcówce po wielkim zamieszaniu w polu karnym i wcześniejszym wstrzeleniu piłki przez Włodzimierza Lisiewicza, rezerwowy Maciej Kachniarz zdobył wyrównującą bramkę. Orlęta były o włos od pierwszej porażki w tym sezonie. Więcej o meczu (+ zdjęcia) w rozwinięciu.

Niedziela, 15 kwietnia 2012 08:43; autor: Dev
img

W ubiegłą sobotę w Terespolu rozegrano Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów do lat 15 w Podnoszeniu Ciężarów. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy łukowskich "Orląt" zdobywając 1 złoty medal, 2 srebrne i 1 brązowy. W sumie wystąpiło 32 zawodników z 6 klubów województwa lubelskiego. Sportowcy trenują pod okiem Robert Dołęgi i Jana Dmowskiego. Więcej zdjęć w galerii tutaj.

img

Na dzień przed pierwszym meczem sprawdziliśmy jak wygląda stadion Orląt po zimie. Zmiany są zauważalne. Jak już informowaliśmy kilka miesięcy temu, podczas przerwy między rozgrywkami zniknęła druga hala służaca zapaśnikom. W ostatnich kilkunastu dniach zlikiwidowano jej resztki oraz wymieniono duży fragment ogrodzenia za dawnymi barakami, wzdłuż przejścia od ulicy Kaszubskiego do Rogalińskiego. Zastąpiono ogrodzeniem także siatkę od strony ul. Warszawskiej na wysokości boiska treningowego. Na części ogrodzenia zamontowano również zasłony uniemożliwiające oglądanie meczów poza stadionem. Podczas prac rozbiórkowych natknięto się na kilkadziesiąt worków cementu, zakopanych najprawdopodobniej podczas budowy hal sportowych na Orlętach. Przed rundą wiosenną odświeżono także siedziska na trybunie krzesełkowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz sprawdzenia na własne oczy jak obecnie wygląda nasz obiekt. Okazja już w niedzielę podczas meczu z Janowianką o 16:00.

img

Dzisiaj 26 lat kończy Mateusz Padysz - obrońca Orląt Łuków. Mateusz dołączył do zespołu latem ubiegłego roku z Naprzodu Skórzec. Wcześniej wytępował także w Pogoni Siedlce. W barwach żółto-czerwonych zadebiutował 14 sierpnia 2011 w meczu ze Spartą Rejowiec i do tej pory rozegrał 17 meczów i strzelił 1 gola. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i awansu z Orlętami do III ligi.

Mecze: 17
Debiut: 14.09.2011 (Orlęta - Sparta 2:2)
Gole: 1
Pierwsza bramka: 16.10.2011 (Podlasie II-Orlęta 1:3)

Sobota, 14 kwietnia 2012 08:16; autor: Dev
img

W pierwszym meczu rundy rewanżowej drużyna kobiet Orląt Łuków przegrała z MUKS Kraśnik 2:1. Gola dla naszych dziewczyn zdobyła z rzutu wolnego Daria Karolak. Spotkanie rozegrano awansem w ostatnią środę na prośbę gospodarzy. Pierwotnie miało się ono odbyć w weekend. Kolejny mecz - również na wyjeździe - nasza drużyna zagra w Lubartowie z Lewartem za tydzień.

Tabela, wyniki i aktualny terminarz III ligi kobiet tutaj.

III liga lubelska, 11 kwietnia 2012 - Kraśnik
MUKS Kraśnik - Orlęta Łuków 2:1
Karolak 15

Orlęta: Kot, Wiącek (P.Orzełowska), Korycińska, Maksim (Golba), Michalak (Kiryła), Mućka, Karolak, Końka, M.Orzełowska, Izdebska, Bancerz.

Żółte kartki: M.Orzełowska, Bancerz, Karolak

Czwartek, 12 kwietnia 2012 06:45; autor: Dev
img

- Drużyna stanęła na wysokości zadania, bo nie ograniczała się tylko do obrony, ale próbowała gry z kontry i starała się skutecznie wykonać stałe elementy gry. Udało nam się zdobyć bramkę w 25 minucie po faulu na Sylwku Budze. Sebastian Matuszewski uderzył z rzutu wolnego i prowadziliśmy 1:0. Lewart nie stwarzał klarownych sytuacji, prowadził atak pozycyjny. My bardzo skutecznie rozbijaliśmy te ataki, wyprowadzaliśmy kontry, ale niestety nie udało nam się żadnej skutecznie zakończyć - skomentował mecz Robert Różański, szkoleniowiec zespołu z Łukowa.