Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 12 listopada 2012 10:57; autor: QBA
img

10 listopada trampkarze starsi rozgrywali swój mecz w Krasnymstawie z tamtejszą Jedynką. Boisko na którym mierzyły się owe drużyny było nierówne i o kilka metrów za małe. Mimo to Orlęta od początku ruszyły do ataku. W 3 minucie strzałem z dystansu popisał sie Dominik Adamiak i piłka wpadła do bramki. Kilkanaście minut później dośrodkowanie Patryka Wiśniewskego na gola zamienia Artur Tomusiak. Trzecia bramka pada po uderzeniu Patryka Wiśniewskiego. Do przerwy 3:0 dla drużyny z Łukowa. Po przerwie Jedynka zaczyna groźnie kontratakować, jednak bardzo dobrze bronił bramkarz Orląt. Po zagraniu przez Pawła Sadło piłki na wolne pole, sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Cezary Redzik. Ostatnią bramkę w meczu zdobywa Jakub Pucyk, który wykorzystuje prostopadłe zagranie Konrada Kota. W międzyczasie Jedynka nadal groźnie atakuje. Kilka minut po 5 bramce, gospodarze mają rzut karny, jednak Maciek Sawczuk obronił go. Mecz w którym dominowały Orlęta, kończy się wynikiem 5:0. Przed ostatnim spotkaniem z tydzień w Lublinie, Orlęta zajmują 5 miejsce z dużymi szansami na 4 miejsce w ligowej tabeli.

WLTS, 10 listopada 2012, 14:00 - Krasnystaw
Jedynka Krasnystaw - Orlęta Łuków 0:5
Adamiak,Tomusiak,Wiśniewski,Redzik,Pucyk

Orlęta: Sawczuk - Tokarski, Kondratowicz (Sadło), Wierzchowski, Czernic - Piszcz (Pucyk), Dębiak, Knap (Izdebski), Adamiak, Wiśniewski (Redzik) - Tomusiak (Kot)

img

BOZPN rozlosował pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu bialskopodlaskiego. Jednocześnie podjęto decyzję, że runda ta zostanie przesunięta na wiosnę. Pierwotnie planowano rozegranie spotkań pucharowych w listopadzie, ale nieoczekiwany atak zimy spowodował odwołanie wielu spotkań ligowych, które będą odrabiane po zakończeniu rundy jesiennej. Orlęta Łuków przystąpią do rywalizacji od IV rundy.

img

Telewizja Master TV podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków ŁKS Orlęta Łuków przeprowadziła wywiady z prezestem stowarzyszenia Orląt Tomaszem Tryboniem i przewodniczącyjm Komisji Rewizyjnej Arkadiuszem Kasznią. Film w rozwinięciu.

img

Doczekaliśmy się drugiego zwycięstwa Orląt w sezonie. Nasza drużyna pokonała ostatnią w tabeli Stal Kraśnik 0:1. Bramkę strzelił w drugiej połowie rezerwowy Artur Gaj. Przełamanie przyszło po 84 dniach od zwycięstwa w pierwszej kolejce z Chełmianką Chełm, także 1:0. Nie jest to może sukces na miarę zwyciestwa w Lidze Mistrzów ale wreszcie mamy jakąś optymistyczną wiadomość i przedłużenie nadziei na utrzymanie.

III liga lubelsko-podkarpacka, 4 listopada 2012, 11:00 - Kraśnik
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:1 (0:0)
Gaj 78

Orlęta: Osial – Sobiech, Padysz, Kierych, Szlaski, Jarzynka (78 Kachniarz), Matuszewski, Buga (86 Bondara), Kiryło, Wołoszka (46 Gaj), Dziewulski

Sobota, 3 listopada 2012 15:05; autor: Dev
img

Trampkarze starsi wygrali 3:0 z Widokiem Lublin. Orlęta były zdecydowanie lepszym zespołem, zasłużenie zdobywając 3 bramki. Zachowanie do końca meczu koncentracji pozwoliło zachować pierwszy raz w sezonie czyste konto. W pierwszej połowie gospodarzom brakowało "ostatniego podania". Do przerwy 0:0. Kilka minut po przerwie na 1:0 strzela Kuba Wierzchowski, który wykańcza wrzutkę strzałem z bliskiej odległości. Więcej w rozwinięciu.

Sobota, 3 listopada 2012 09:42; autor: Dev
img

W niedzielę w Kraśniku Orlęta Łuków zagrają z miejscową Stalą. To dwie najgorsze drużyny rundy jesiennej w III lidze lubelsko-podkarpackiej. O ile postawa Stali nie dziwi to po naszych Orlętach spodziewaliśmy się więcej. Po 14 kolejkach Orlęta i Stal dysponują najgorszymi defensywami, jeszcze gorzej spisują się ofensywni gracze tych drużyn. Obie strzeliły zaledwie po siedem bramek. Piłkarze z Kraśnika jedyne punkty, bardzo niespodziewanie zdobyli zwyciężając Orlęta Radzyń. Przed tygodniem w meczu w anormalnych warunkach długo utrzymywali remis z Lublinianką. Orlęta rundę zaczęły od zwycięstwa i gdyby zwycięstwem ją zakończyły byłby to mały promyk nadziei na wiosnę. Sytuacja w wyższych ligach obecnie jest taka, że z III ligi spadają drużyny z miejsc 12-16, zatem do Podlasia tracimy aż 12 punktów. Ale jak wiadomo zdarzyć się może wszystko. W tamtym sezonie do zajęcia 11 miejsca potrzeba było 36 punktów, tyle, że utrzymała się nawet ostatnia w tabeli Chełmianka. Dziewięć porażek z rzędu to za dużo. Czekamy zatem na przełamanie w Kraśniku. W barwach Stali nie zagra za kartki Damian Rusiecki - strzelec czterech bramek.

Piątek, 2 listopada 2012 10:09; autor: Dev