Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 11 listopada 2011 16:13; autor: Dev
img

Piorunujący początek drugiej połowy dał Orlętom Łuków zwycięstwo nad Orionem Niedrzwica Duża 3:0. Bramki zdobyli: Łukasz Kiryło, Sylwester Buga i Krzysztof Kierych.  W pierwszej połowie gospodarze mieli znakomite okazje do objęcia prowadzenia - dwukrotnie ostrzeliwali poprzeczkę bramki Włodzimierza Lisiewicza. Zmiana stron wpynęła dobrze na nasz zespół. Szybko objęliśmy prowadzenie, a kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Po tym meczu Orlęta zwiekszyły swoją przewagę nad trzecią drużyną do trzech punktów i przerwę zimową spędzą na drugim miejscu. Na Twitterze można przeczytać relację live z meczu. Natomiast w rozwinięciu newsa znajdziecie opis spotkania wraz ze zdjęciami.

Orlęta Łuków - Tempo Chełm

Nasze drużyny piłkarskie kończą w ten weekend rozgrywki w swoich ligach. Seniorzy grają o utrzymanie fotela wicelidera w Niedrzwicy. Historia naszych pojedynków z Orionem już niedługo na naszym koncie na Facebooku. Relacja live z meczu na Twitterze.

WLJ siatkarek, 6 listopada 2011, 11:00 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 3:0 (25:5, 25:14, 25:8)

WLJ siatkarzy, 6 listopada 2011, 11:00 - Lublin
TPS Lublin - Orlęta Łuków 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

Niedziela, 6 listopada 2011 15:20; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały Start Krasnystaw 6:2 (4:0). Bramki strzelili: Sylwester Buga, Kamil Kopeć (dwie), Krzysztof Kierych, Rafał Przeździak i Michał Purzycki.  Przez cały mecz dominowaliśmy na boisku ale w wielu sytuacjach raziliśmy niedokładnością i brakiem skuteczności.  Start przez prawie 70 minut nie stworzył sobie żadnej okazji, ale w końcówce aż trzy, z czego dwie wykorzystał. Orlęta nie ustrzegły się błędów w obronie, chociaż goście niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce. Po tym zwycięstwie jesteśmy już samodzielnym wiceliderem tabeli. Do Lublinianki tracimy 5 punktów, a nad trzecim Górnikiem II Łęczna mamy 2 oczka przewagi. Więcej informacji o meczu (relacja + zdjęcia) w rozwinięciu. Na Twitterze zapis relacji live.

Sobota, 5 listopada 2011 16:50; autor: Dev
img

Piłkarki Orląt w swoim przedostatnim meczu w tym roku rozgromiły Stal Poniatowa 6:0. Nasze panie są nadal niepokonane na własnym boisku.

III liga lubelska kobiet, 5 listopada 2011, 13:00 – Łuków
Orlęta Łuków – Stal Poniatowa 6:0 (2:0)
M.Orzełowska (trzy), Końka, Dudzińska, samobójcza

Orlęta: Kot - I.Michalak, P.Orzełowska, Wiącek, Szczęśniak, Karolak, Mućka, Końka, Kiryła, Grzyb, M.Orzełowska

TPS Lublin - Orlęta Łuków

Statystyki poprzednich meczów ze Startem Krasnystaw na Facebooku. Relacje live z najważniejszymi wieściami z meczu na Twitterze.

Czwartek, 3 listopada 2011 11:02; autor: Dev
img

Jak nie lubić takich dni jak ostatnio. Codziennie napływały bardzo dobre wiadomości na temat występów sportowców Orląt Łuków. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji na stronie, że nie mogliśmy zdecydować, które newsy powinny być „wyżej” na stronie głównej. Życie od meczu do meczu to czasem nużąca codzienność ale ostatnio jakby z większym zniecierpliwieniem czekamy na weekend i … zwycięstwa żółto-czerwonych. Podopieczni Roberta Różańskiego nie przegrali od 20 meczów, a w ostatnich 8 mają tylko jeden remis.

Wtorek, 1 listopada 2011 08:49; autor: Dev
img

15-letni Kamil Szaniawski, junior sekcji piłki siatkowej mężczyzn  ŁKS Orlęta Łuków, został powołany do reprezentacji Polski Kadetów. Pierwszy w historii Łukowa  siatkarz kadry narodowej sukces zawdzięcza ciężkiej pracy pod okiem trenera Piotra Pierzchalskiego w rodzimym klubie ŁKS Orlęta Łuków.

W dniach 20-23 października Kamil wziął udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale gdzie reprezentował kadrę województwa lubelskiego. Efektem dobrej gry było powołanie na zgrupowanie 33-osobowej szerokiej kadry kraju.

– Jestem bardzo szczęśliwy ale przede mną jeszcze dużo pracy – przyznał wzruszony Kamil Uczeń III klasy Gimnazjum w Dębowicy. Marzeniem Kamila jest dostanie się za rok do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale gdzie będzie się uczył i trenował. Atakujący „Orląt” pomimo młodego wieku reprezentuje klub w starszej kategorii wiekowej.

Zawodnik mierzy 200 cm, jego zasięg w ataku to 331 cm, a w bloku – 315 cm.

Wtorek, 1 listopada 2011 08:36; autor: Dev
img

W dniach 29 - 30 października 2011 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie. W turnieju dobrze zaprezentował się zawodnik sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków Mateusz Goławski.

Wychowanek trenera Zenona Pawlikowskiego zajął III miejsce w kategorii do 62 kg. W półfinale przegrał stosunkiem głosów 2:1 z Pawłem Sitkiem z klubu Champion Warszawa. Co prawda nie udało mu się zakwalifikować do Mistrzostw Polski (awansowało po dwóch zawodników w każdej kategorii) ale zdobył dla klubu ŁKS Orlęta Łuków punkty we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży za 2011 rok.

Wtorek, 1 listopada 2011 08:28; autor: Dev