Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 1 września 2013 21:02; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym wyjazdowym meczu Orlęta Łuków pokonały Janowiankę Janów Lubelski 3:1. Gole dla naszej drużyny strzelali Michał Botwina, Artur Gaj i Kamil Marciniak. Przed spotkanie Janowianka pozostawała bez punktów, jednak mecz nie przebiegał całkowicie pod dyktando Orląt. Gospodarze mieli swoje okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Nasz zespół tym razem wykazał się dobrą skutecznością i już do przerwy prowadził 0-2. Po przerwie dosyć szybko czerwoną kartką ukarany został Robert Wołoszka, ale niedlugo potem Kamil Marciniak podwyższył wynik. Janowiankę stać było jedynie na honorową bramkę. Więce w rozwinięciu.

Wałachowski (dwie)

Orlęta: Strachota - Ebert, Sobiech, Goławski, Janaszek - Uziębło (70 Talarek), Kmieć, Gałach, Skwarek (75 Nowak) - Wałachowski, Jamborski (91 Lejman)

img

W sobotę i niedzielę 25-26 sierpnia w Puławach rozegrano IX Puchar Ziemi Puławskiej Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. W zawodach uczestniczyły zawodniczki i zawodnicy woj. lubelskiego, a wśród nich 7-osobowa reprezentacja łukowskich Orląt. Najlepiej zaprezentował się świeżo upieczony brązowy medalista mistrzostw Polski Kamil Przybysz, który zwyciężył w kategorii do 69 kg oraz zajął II miejsce w kat. OPEN. Złoty medal zdobył także Łukasz Bącik oraz Patryk Czerwonogrodzki. Srebro wywalczył Radosław Peryt i Marcin Izdebski, a brązRemigiusz Woch. IV miejsce przypadło Mateuszowi Karwowskiemu.

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013 20:55; autor: Dev
img

Zespół Pawła Gruli wysoko wygrał kolejny domowy mecz. Tym razem pokonaliśmy 4-0 Lutnię Piszczac. Po pierwszej bezbramkowej połowie nasi zawodnicy rozstrzelali się w drugiej połowie. Dzięki tej wygranej Orlęta awansowały na drugą pozycję w tabeli. Do liderującego Hetmana tracimy trzy punkty. W weekend zmierzymy się z pozostającą bez punktów Janowianką Janów Lubelski na wyjeździe. Skład, skrót meczu zdjęcia w rozwinięciu.

img

Dzisiaj 19 lat kończy Robert Wołoszka - pomocnik Orląt Łuków. Swoją przygodą z piłką rozpoczynał w Bizonie Jeleniec. W poprzednim sezonie należał już do kadry seniorów Orląt. W poniedziałek z kolei 22 lata skończył Hubert Przybysz - obrońca Orląt. Hubert jest wychowankiem żółto-czerwonych i razem z kolegami z drużyny juniorów starszych prowadzonej przez Andrzeja Suchodolskiego w sezonie 2008/2009 zdobył mistrzostwo województwa i grał na szczeblu centralnym mistrzostw Polski. Następnie odszedł z Orląt i reprezentował ŁKS Łazy. Do klubu z ulicy Warszawskiej powrócił zimą tego roku i zadebiutował w seniorach. Obu jubilatom z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego!

Środa, 21 sierpnia 2013 11:22; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków pokonali 1-0 Ładę Biłgoraj w pierwszym meczu nowego sezonu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Zwycięską bramkę strzelił Bartosz Jamborski.

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 08:19; autor: Dev
img

W meczu na szczyci IV ligi lubelskiej Hetman Żółkiewka pokonał Orlęta Łuków 3:1 i został samodzielnym liderem. Orlęta spadły na trzecie miejsce.Była to pierwsza porażka w historii z Hetmanem, wcześniejsze dwa mecze zakończyły się zwycięstwami Orląt. W niedzielę honorową bramkę dla zespołu Pawła Gruli strzelił Szymon Kłoda. Dla 21-latka był to pierwszy gol w barwach Orląt. Debiut w seniorach zaliczył junior Dariusz Kmieć. Następny mecz za tydzień w Łukowie z Lutnią Piszczac

IV liga lubelska, 18 sierpnia 2013, 16:00 - Żółkiewka
Hetman Żółkiewka - Orlęta Łuków 3:1 (2:1)
Kłoda 45

Orlęta: Matłacz - Kłoda, Bulak (42 Ł.Ebert), Kierych, Jurek, Wołoszka (65 D.Kmieć), Kozłowski, Wałachowski (80 Jamborski), Ozygała, Botwina, Gaj (46 Matuszewski)