Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 8 września 2012 23:02; autor: Dev
img

W dniach od  8 do 16 września br. w słowackiej Bratysławie odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów  w kickboxingu.  W formule light contact w kategorii do 70 kg nasz kraj reprezentuje Agnieszka Osial, która także trenuje boks w ŁKS „ Orlęta” Łuków (zdobyła srebrny medal MPJ w Toruniu). Podopieczna trenera Zenona Pawlikowskiego w ubiegłym roku zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy, od tego czasu zrobiła duży postęp. Trzymamy kciuki i liczymy na udany start.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 września 2012 19:12; autor: Dev
img

Czarni Jasło pokonali Orlęta Łuków 3:0 w meczu 7 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.  Mecz rozegrano bez udziału publiczności. Nasza drużyna stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia gola, ale nie potrafiła ich wykorzystać. W pierwszej połowie udało nam się wyrównać na 1:1 ale sędzia odgwizdał spalonego. To czwarta nasza porażka w tym sezonie, powoli oddalamy się nawet od strefy środkowej tabeli. Z drużyn, które są za nami w tej kolejce przegrały Orlęta Radzyń i Stal Kraśnik, Podlasie Biała Podlaska gra w niedzielę. W rozwinięciu statystyki meczowe i fotogaleria.

Piątek, 7 września 2012 16:30; autor: Dev
img

Redakcja portalu www.orleta.lukow.pl poszukuje osoby chętne do pracy przy tworzeniu strony internetowej Orląt Łuków. Od kandydatów wymagamy jedynie chęci, zapału oraz kibicowania Orlętom. W końcu to portal od kibiców dla kibiców. Nawiążemy kontakt także z zawodnikami z sekcji młodzieżowych ŁKS-u - juniorów, trampkarzy z wszystkich dyscyplin. Wszystko po to by jak najlepiej informować o naszym klubie. Chętnych prosimy o kontakt na jeden z poniższych sposobów:

img

W najbliższą niedzielę w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbędą się zawody w podnoszeniu ciężarów - Finał Drużynowych Mistrzostw Polski II ligi w podnoszeniu ciężarów!  W tych zawodach wystąpią najlepsze zespoły II ligi w rozgrywkach DMP w sezonie 2012 t.j. KS Narew Pułtusk, AZS AJD Częstochowa, KS Błonianka Błonie, KS Agros Zamość i Orlęta Łuków, drużyna, która po dwóch rundach zajmuje fotel lidera II ligi! Początek imprezy w niedzielę o godzinie 12:15. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców. Orlęta stają przed ogromną szansą awansu do I ligi. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

img

Cztery lata temu w III lidze w meczu Orlęta Łuków - Orzeł Przeworsk padł wynik 4:1, a hat-tricka ustrzelił Dariusz Dziewulski. Dzisiaj w spotkaniu obu tych drużyn także Dziewulski strzelił gola, ale to Orzeł wygrał w Łukowie 1:4. Mecz rozpoczął się obiecująco dla Orląt od niewykorzystanej sytuacji sam a sam Michała Botwiny. Niestety już po 24 minutach przegrywaliśmy 0:3 i było pozamiatane. Na początku drugiej połowy nadzieję w serca kibiców wlał rezerwowy Dziewulski, ale to wszystko na co stać było Orlęta. Orzeł dorzucił jeszcze czwartą bramkę i ostudzić nasze zapędy. Było wprawdzie jeszcze kilka okazji dla gospodarzy, ale nie warto o nich wspominać przy takim wyniku, a także przy tym że goście mieli ich więcej i bardziej klarowne. Po dzisiejszym meczu znaleźliśmy się tuż nad strefą spadkową. Więcej w rozwinięciu.

Niedziela, 2 września 2012 12:29; autor: Dev
img

Wczoraj, 1 września w Bukareszcie zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów do Lat 17 w Podnoszeniu Ciężarów.  Wśród 15 osobowej reprezentacji był wychowanekRoberta Dołęgi i Orląt Łuków, Jarosław Daniluk. Zawodnik z Trzebieszowa wystąpił w najcięższej kategorii wagowej powyżej 94 kg, zaliczył 5 na 6 możliwych podejść, wyrównał rekord życiowy w dwuboju (272 kg), i poprawił swoje najlepsze osiągnięcie w podrzucie (155 kg). Taki wynik pozwolił 16-latkowi zająć ostatecznie VIII miejsce. Gratulujemy udanego początku występów na międzynarodowej arenie.

img

Orlęta Łuków w meczu 5 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej zremisowały u siebie z Polonią Przemyśl 1:1. Prowadzenie dla Orląt zdobył w 34 minucie Łukasz Kiryło, strzelając gola po zamieszaniu pod bramką rywala. Goście wyrównali już trzy minuty później po golu z rzutu wolnego Kamila Walaszczyka. W końcówce spotkania po dwóch żółtych kartkach, czerwoną otrzymał Dariusz Dziewulski. Niestety dalej spadamy w tabeli i obecnie jesteśmy na 12 miejscu z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.