Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski 5:0

Orlęta: Sićko - Zdanikowski, Goławski, Ł.Ebert, Michalak - Kozłowski, Gałach - Machniak, Kot, Cąkała (Zarzycki) - Gromada

Słomka, Domański, Dołęga

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 kwietnia 2013 21:49; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały bezbramkowo w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Przeworsk i Zdjęcie portalu orzelprzeworsk.futbolowo.plzdobyły pierwszy unkt w rundzie wiosennej. To dopiero dziewiąty punkt Orląt w tym sezonie, a czwarty na wyjeździe. Wcześniej udało się tylko wygrać w Kraśniku. Gdyby Orlętom dopisało szczęście była szansa też na zwycięstwo w Przeworsku. Teraz pozostaje walczyć w kolejnych meczach. Jakieś podstawy do optymizmu są. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Sobota, 20 kwietnia 2013 10:24; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Dawid Jacyna - nowy zawodnik Orląt Łuków. Dawid do naszego zespołu dołączył w przerwie zimowej. Zadebiutował w przegranym meczu w Przemyślu z Polonią 5:0. Jest obrońcą, a wcześniej występował w IV ligowym Ruchu Ryki (jesienią) i juniorach Wisły Puławy, z którego to klubu jest wypożyczony do Łukowa. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i dobrego wyniku w dzisiejsyzm meczu Orląt z Orłem Przeworsk.

img

W Galerii na stronie są już zdjęcia z sobotniego turnieju siatkarzy. Przypomnijmy, że na hali sportowej im Janusza Kowalczyka przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie odbyła się I runda Pucharu Polski siatkarzy na szczeblu wojewódzkim. Drużyna Orląt wygrała wszystkie mecze i awansowała do II rundy, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Kraśniku.

Więcej o turnieju (kliknij)

Środa, 17 kwietnia 2013 20:43; autor: Dev
img

Dzisiaj 21 lat kończy Tomasz Grochowski - nowy zawodnik Orląt Łuków. Tomasz jest wychowankiem Pogoni Siedlce i z niej został wypożyczony do Łukowa na rundę wiosenną. W dzisiejszym meczu pucharowym z Borem Dąbie Grochowski zadebiutował w żółto-czerwonych barwach. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego jubilatowi.

Środa, 17 kwietnia 2013 20:04; autor: Dev
img

Orlęta Łuków wygrały z Borem Dąbie 3:0 w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu bialskopodlaskiego i awansowały do półfinału tych rozgrywek. W porównaniu do meczu ligowego w składzie doszło do aż ośmiu zmian. Po przerwie szansę dostali juniorzy starsi.

Ćwierćfinał Pucharu Polski BOZPN, 17 kwietnia 2013, 17:00 - Dąbie
Bór Dąbie - Orlęta Łuków 0:3 (0:2)
Przybysz, Kachniarz, Gaj

Orlęta: Osial - Mańturzyk, Jarzynka, Przybysz (75 Rybka), Szlaski, Wołoszka, Kierych (60 Kmieć), Kachniarz (60 Ebert), Grochowski, Botwina (60 Wałachowski), Gaj

Środa, 17 kwietnia 2013 14:58; autor: Dev
img

W sobotę 20 kwietnia w Kraśniku odbędzie się II runda Pucharu Polski siatkarzy na szczeblu wojewódzkim. W turnieju oprócz Orląt Łuków wezmą udział także MKS Kraśnik(gospodarz turnieju) i KS CKFiS Bełżyce. Podobnie jak w łukowskim turnieju walka będzie się toczyć każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Dwa najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego, który odbędzie się tydzień później. Poczatek zawodów w Kraśniku od 10:30.

Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 14:20; autor: Dev
img

Ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski BOZPN Bór Dąbie - Orlęta Łuków odbędzie się w najbliższą środę 17 kwietnia 2013 roku o 17:00.  Jak rano informowaliśmy Bór pokonał w niedzielę Polesie Serokomla 2:0 i awansował do ćwierćfinału.

Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 11:44; autor: Dev
img

Dziennik Wschodni: Po przerwie długo ekipa z Łukowa wcale nie odstawała od swoich przeciwników. Niestety niewiele była w stanie zdziałać w ataku. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich 12 minutach. Trzecie trafienie dla przemyślan zupełnie odebrało graczom trenera Gruli ochotę do gry. I zapłacili za to w samej końcówce, bo stracili jeszcze dwa gole i musieli wracać do domu w kiepskich nastrojach. Więcej w rozwinięciu.